GAU-ს კურსდამთავრებულები

შპს ოპტიმალ გრუპ +

მეოთხე კურსი სადიპლომო ნამუშევრის მომზადებას დავუთმე. ეს იყო სარესტავრაციო შენობის რეალური პროექტი, რომელიც უკვე წარმატებით განხორციელდა. დიპლომის აღებიდან ორ თვეში მუშაობა A ტიპის ინსპექტირების ორგანოში დავიწყე. სადაც დღემდე ვმუშაობ. ამ კომპანიის...

პროფესორები და ლექტორები

გია ტარიელაძის პროფესიული გამოცდილება მოიცავს საქმიანობას როგორც საჯარო, ასევე კერძო სექტორში. 2009 წლის მარტიდან მუშაობდა საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროში (იურიდიული დეპარტამენტი - უფროსი სპეციალისტი, მთავარი სპეციალისტი), შემდეგ სსიპ - განათლების აკრედიტაციის (მოგვიანებით - განათლების ხარისხის განვითარების) ეროვნულ ცენტრში...

14-26 ნოემბერს GAU-ს ლექციები ღიაა აბიტურიენტებისთვის!

ბიზნესის სკოლა 

სამართლის, სოციალურ მეცნიერებათა და დიპლომატიის სკოლა 

ორშაბათი,  14:00 სთ, N 204  - Applied Calculus  
ორშაბათი,  15:00 სთ, N 221 - Managing Creativity and Inovation
სამშაბათი,   14:00 სთ, N 204 - Applied Calculus I
სამშაბათი,   12:00 სთ, N 216 - Marketing Management
ოთხშაბათი, 15:00 სთ, N 221 - Organizational Behavior
ოთხშაბათი, 15:00 სთ, N 216 - Marketing Management
ხუთშაბათი, 14:00 სთ, N 204 - Corporate Finance I
ხუთშაბათი, 15:00 სთ, N 221 - Organizational Behavior
პარასკევი,    10:30 სთ, N 221 - Principles of Management
პარასკევი,    14:00 სთ, N 204 - Corporate Finance I

ორშაბათი,  18:00 სთ, N 113 - ქართული სამართლის ისტორია
ორშაბათი,  20:00 სთ, N 111 - იმიტირებული სასამართლო პოცესი
სამშაბათი,  14:00 სთ; 17:00 სთ N 119 - საქართველოს უახლესი ისტორია საერთაშორისო ურთიერთობების კონტექსტში
ოთხშაბათი, 13:00 სთ, N 111 - სისხლის სამართალი
ხუთშაბათი, 19:00 სთ, N 112 - ნაფიც მსაჯულთა სასამართლო
პარასკევი,   18:00 სთ, N 112 - სისხლის სამართლის პროცესი
პარასკევი,   18:00 სთ, N 105 - ქართული სამართლის ისტორია
შაბათი,      10:00 სთ; 15:00 სთ, N 112 - საზღვარგარეთის ქვეყნების სამართლის ისტორია
შაბათი,      14:30 სთ, N 102 - პერსონალური მონაცემების დაცვა

ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა და ლიბერალური განათლების სკოლა 

ინფორმატიკისა და ინჟინერიის სკოლა 

ორშაბათი,   9:00 სთ, N 314 - ინგლისური ენა
ორშაბათი,   13:30 სთ, N 326 - შედარებითი მითოლოგია 
სამშაბათი,   13:00 სთ, N 302 - ისტორია
ხუთშაბათი, 10:30 სთ, N 302 - ქართული ფილოლოგიის შესავალი
ხუთშაბათი, 11:00 სთ, N 320 - მსოფლიო ცივილიზაციების ისტორია
პარასკევი,    11:00 სთ, N 314 - ჯაზის ისტორია
პარასკევი,    11:30 სთ, N 209 - ტექსტის ანალიზი
შაბათი,       9:00 სთ, N 321 - საშინაო კითხვა
შაბათი,       11:00 სთ, N 321 - ინგლისური ენის პრაქტიკული გრამატიკა
შაბათი,       15:00 სთ, N 314 - ანალიტიკური ლიტერატურის ისტორია. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

პარასკევი, 9:00 სთ, N 322 - ალგორითმიკა და მონაცემთა სტრუქტურები
პარასკევი, 9:00 სთ, N 316 - შესავალი სპეციალობაში: ინფორმატიკისა და მულტიმედიური ტექნოლოგიების საფუძვლები
პარასკევი, 11:00 სთ, N 322 - ალგორითმიკა და მონაცემთა სტრუქტურები
პარასკევი, 11:00 სთ, N 316 - Web ტექნოლოგიები (Java Script, jQuery)
პარასკევი, 13:00 სთ, N 326 - ალგორითმიკა და მონაცემთა სტრუქტურები
პარასკევი, 14:00 სთ, N 318 - საინჟინრო აღჭურვა
პარასკევი, 15:00 სთ, N 316 - C++  დაპროგრამება