GAU-ს კურსდამთავრებულები

თბილისის საქალაქო სასამართლო; ,,კორძაძის საადვოკატო ბიურო''

ჩემი აზრით, ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი არის საუკეთესო საქართველოში. ეს არის უნივერსიტეტი, რომელიც გვთავაზობს საერთაშორისო სტანდარტებს, ზრუნავს იმაზე, რომ თითოეულმა მისმა სტუდენტმა მიიღოს მაქსიმალური პროფესიული განათლება და იყოს საუკეთესო საქართველოს ბაზარზე...

პროფესორები და ლექტორები

მაია დიასამიძე პედაგოგიურ მუშაობას ეწევა 2001 წლიდან. ასწავლიდა ინგლისურ ენას დიპლომატიურ აკადემიაში (2001-2010წ.) შავი ზღვის უნივერსიტეტში (2007წ.) ენების დიპლომატიისა და სამართლის სკოლაში (2001-2010წ). 2005 წელს გაიარა ტრენინგი ,,თანამედროვე პედაგოგიური ტექნოლოგიები“...

GAU-ს ღია ლექციები განრიგი

ბიზნესის სკოლა 

ორშაბათი (19 მარტი, 26 მარტი, 2 აპრილი)

14:00 სთ - General Finance; აუდიტორია 204
14:30 სთ - English for Business IV; აუდიტორია 218
15:00 სთ - Principles of Management; აუდიტორია 221

სამშაბათი (20 მარტი, 27 მარტი, 3 აპრილი)

14:00 სთ - Applied Statistics; აუდიტორია 204
15:00 სთ - Principles of Management; აუდიტორია 221

ოთხშაბათი (21 მარტი, 28 მარტი, 4 აპრილი)

15:00 სთ - Business Communications; აუდიტორია 221

ხუთშაბათი (22 მარტი, 29 მარტი, 5 აპრილი)

14:00 სთ  - Corporate Finance II; აუდიტორია 204

15:00 სთ - Computer Skills II; აუდიტორია 220

პარასკევი (23 მარტი, 30 მარტი)

15:00 სთ  - Business Communications; აუდიტორია 221
15:00 სთ - English for Business IV; აუდიტორია 218

სამართლის, სოციალურ მეცნიერებათა და დიპლომატიის სკოლა 

ორშაბათი (19 მარტი, 26 მარტი, 2 აპრილი)

15:00 სთ - რუსეთი და კავკასია; აუდიტორია 119
18:00 სთ - კლასიკური პოლიტიკური თეორიები, აუდიტორია 114
19:00 სთ - სისხლის სამართლის პროცესი (კერძო ნაწილი); აუდიტორია 110

სამშაბათი (20 მარტი, 27 მარტი, 3 აპრილი)

17:00 სთ - ევროკავშირის სამართლის საფუძვლები; აუდიტორია 111

18:00 სთ - დემოკრატიზაციის თეორიები; აუდიტორია 114

ხუთშაბათი (22 მარტი, 29 მარტი, 5 აპრილი)

18:00 სთ - დემოკრატიზაციის თეორიები; აუდიტორია 114

19:00 სთ - არასრულწლოვანთა პასუხისმგებლობის კრიმინოლოგიური ასპექტები; აუდიტორია 111

პარასკევი (23 მარტი, 30 მარტი)

13:00 სთ - ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი; აუდიტორია 110
15:00 სთ - კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები; აუდიტორია 110

17:00 სთ - ახალი დროის წარმოშობა და კრიზისი 1789-1991 წწ; აუდიტორია 117
18:00 სთ - კლასიკური პოლიტიკური თეორიები; აუდიტორია 114

შაბათი (24 მარტი, 31 მარტი)

12:00 სთ - თანამედროვე პოლიტიკური თეორიები; აუდიტორია 114
15:00 სთ - სამოქალაქო საპროცესო სამართალი II; აუდიტორია 110
15:00 სთ - თანამედროვე პოლიტიკური თეორიები; აუდიტორია 114

ინფორმატიკისა და ინჟინერიის სკოლა 

ორშაბათი (19 მარტი, 26 მარტი, 2 აპრილი)

14:00 სთ - ვებ დიზაინის გრაფიკული საფუძვლები; აუდიტორია 322
15:00 სთ - ვებ ტექნოლოგიები (HTML, CSS) / Web Technologies (HTML, CSS); აუდიტორია 316
16:00 სთ - ელექტრონული სისტემები განათლებასა და მეცნიერებაში; აუდიტორია 322
18:00 სთ - ინფორმაციული სისტემების უსაფრთხოების საფუძვლები; აუდიტორია 316

სამშაბათი (20 მარტი, 27 მარტი, 3 აპრილი)

13:00 სთ - საინჟინრო ტექნიკის საფუძვლები - შენობათა ნაწილები; აუდიტორია 320
18:30 სთ - C# დაპროგრამება (გაღრმავებული კურსი, ADO.NET); აუდიტორია 322

ოთხშაბათი (21 მარტი, 28 მარტი, 4 აპრილი)

18:30 სთ - მონაცემთა ბაზების დაპროექტება; აუდიტორია 322

ხუთშაბათი (22 მარტი, 29 მარტი, 5 აპრილი)

13:00 სთ - შრომის დაცვა; აუდიტორია 316 

15:00 სთ - დისკრეტული მათემატიკა; აუდიტორია 321

ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა და ლიბერალური განათლების სკოლა

ორშაბათი (19 მარტი, 26 მარტი, 2 აპრილი)

12:00 სთ - მსოფლიო ცივილიზაციების ისტორია 2; აუდიტორია 204

სამშაბათი (20 მარტი, 27 მარტი, 3 აპრილი)

10:00 სთ - ძველი ქართული ლიტერატურა II (ახალი); აუდიტორია 317
12:00 სთ - ახალი ქართული ლიტერატურა II (ახალი); აუდიტორია 317

ოთხშაბათი  (21 მარტი, 28 მარტი, 4 აპრილი)

14:00 სთ - შედარებითი მითოლოგია; აუდიტორია 314
14:00 სთ - Reading 2; აუდიტორია 302

ხუთშაბათი (22 მარტი, 29 მარტი, 5 აპრილი)

10:00 სთ - ინგლისური ენა C 1; აუდიტორია 314
14:30 სთ - საქართველოს ახალი და უახლესი ისტორია; აუდიტორია 215
17:30 სთ - ქართველთა ეთნოკულტურა; აუდიტორია 314

პარასკევი (23 მარტი, 30 მარტი)

10:00 სთ - ინგლისური ენა B2; აუდიტორია 314
14:00 სთ - ჯაზის ისტორია; აუდიტორია 302

შაბათი (24 მარტი, 31 მარტი)

10:00 სთ - ლიტერატურის ღვთისმეტყველება; აუდიტორია 317
11:00 სთ - ინგლისური ენის ისტორია; აუდიტორია 302
13:00 სთ - ინგლისური ენის ისტორია; აუდიტორია 302

 ლექციებზე დასასწრებად დარეგისტრირდი ბმულზე: http://bit.ly/2Htkprd